-
tesi fedora regina wol en haarvilt blend bruin
Productomschrijving
De Tesi Fedora Regina is een stijlvolle fedora die volledig wordt ontworpen en vervaardigd in Toscane, Italië. Dankzij het Italiaanse vakmanschap bent u verzekerd van een prachtig afgewerkte hoed met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Deze hoed is gemaakt van een hoogwaardige blend van 80% merinowolvilt en 20% haarvilt. De toevoeging van haarvilt geeft het materiaal een luxere uitstraling, een verfijnde touch en maakt de hoed beter bestand tegen vocht dan een volledig wollen hoed. Het resultaat is een comfortabele, stijlvolle fedora die geschikt is voor uiteenlopende weersomstandigheden.
De Fedora Regina is elegant afgewerkt met een klassiek lint en een strik in karakteristieke jaren 50-stijl. De rand van 6 cm zorgt voor een tijdloos silhouet dat moeiteloos past bij zowel een casual als een geklede outfit. Dankzij de hoogwaardige materialen en de zorgvuldige afwerking biedt deze hoed jarenlang draagplezier.
De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee.Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een Familie Bedrijf.
Plus- en minpunten
- Lichtgewicht
- Elegant
- Niet opvouwbaar
Productspecificatie
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen