-
red dust hats wildridge haarvilt tobacco
Productomschrijving
De Red Dust Hats by Jos van Dijck Wildridge is een prachtige, breedgerande outdoorhoed die wij in samenwerking met een van onze Italiaanse producenten hebben ontwikkeld.
Deze hoed combineert de stoere Australische uitstraling met verfijnde Italiaanse afwerking. De Wildridge is gemaakt van hoogwaardig haarvilt en is voorzien van een soepele lederen binnenband en een satijnen voering voor optimaal draagcomfort.
De rand is 7,7 cm breed en ton-sur-ton afgebiesd. De 10,5 cm hoge kroon is afgewerkt met een lederen band met subtiele bies—een detail dat de hoed zijn kenmerkende karakter geeft.
De Red Dust Hats Wildridge is een ideaal accessoire dat uw garderobe compleet maakt. De hoed past moeiteloos bij uiteenlopende stijlen: van stoer en avontuurlijk tot bohemian chic, of gewoon als praktische hoed bij zon, wind of regenachtig weer.
Tip: zoekt u een voordeliger alternatief met een vergelijkbare uitstraling? Bekijk dan de Red Dust Hats Sandridge—het ‘broertje’ van de Wildridge—gemaakt van 100% wolvilt.
De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee.Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een familiebedrijf.
Plus- en minpunten
-
Uv werend
-
Natuurlijke materialen
-
Geschikt voor najaars- en winterweer
-
Tijdloze stijl
-
Alleen handwas, zie onze blog voor instructies
Productspecificatie
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen