panizza cloche met strik babi wol grijs en rood panizza cloche met strik babi wol grijs en rood panizza cloche met strik babi wol grijs en rood panizza cloche met strik babi wol grijs en rood
panizza cloche met strik babi wol grijs en rood
panizza cloche met strik babi wol grijs en rood
panizza cloche met strik babi wol grijs en rood
panizza cloche met strik babi wol grijs en rood

panizza cloche met strik babi wol grijs en rood

Italiaanse charme in cloche-vorm!
Panizza
39,95
Prijs per stuk
Uw maat meten
  • Voor 16:00 besteld op werkdagen, dezelfde dag verzonden
  • Al meer dan 100 jaar een familiebedrijf met vakmanschap en persoonlijke service
  • Eén van de grootste voorraden hoeden en petten in Nederland

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Productomschrijving

De Panizza Cloche met Strik Babi is een elegante en vrouwelijke hoed van Panizza, vervaardigd in Italië met oog voor stijl en draagcomfort. Het klassieke cloche-model krijgt een zachte, verfijnde uitstraling door de subtiele belijning en het decoratieve detail.

De hoed is gemaakt van een hoogwaardige wolmix (80% wol, 20% polyester) en voorzien van een fleece voering, wat zorgt voor extra comfort en aangename warmte tijdens koudere dagen. 

Aan de rechterzijde is de cloche afgewerkt met een elegante strik, die het ontwerp een charmant en tijdloos accent geeft. De asymmetrische rand versterkt het karakter van de hoed: aan de achterzijde meet de rand circa 4,5 cm, terwijl deze naar voren toe geleidelijk langer uitloopt tot ongeveer 8 cm. Dit zorgt voor een flatterend silhouet en extra bescherming aan de voorkant.

Een stijlvolle cloche voor wie houdt van klassieke elegantie met een subtiele, speelse twist.

De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee. 


 

Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een familiebedrijf.

Plus- en minpunten

  • Lekker warm 
  • Opvouwbaar
  • Niet waterdicht

Productspecificatie

Materiaal
80%wol, 20% poliester
Afwerking
Strik
Patroon
geneleerd
Seizoen
Herfst en Winter
Geproduceerd in
Italië
Review toevoegen
panizza cloche met strik babi wol grijs en rood

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen