-
jos van dijck by tesi zomerhoed nancy abacamix green
Productomschrijving
De Tesi Zomerhoed Nancy Abacamix is een uitzonderlijk mooi en bijzonder model waarin vakmanschap en natuurlijke materialen samenkomen. Een hoed met een ingetogen, maar uitgesproken elegante uitstraling.
De rand van circa 8,5 cm is gemaakt van 100% raffia treccia. Dit is een gevlochten en vervolgens gestikte techniek waarbij raffia vezels worden verwerkt tot een stevige, vormvaste structuur. De vlechting is relatief dicht, wat zorgt voor een goede zonbescherming en een verfijnde, compacte uitstraling.
De kroon, met een hoogte van circa 11 cm, is vervaardigd uit abaca – een natuurlijke vezel afkomstig van de bananenplant (ook wel Manila hennep genoemd). Abaca staat bekend om zijn sterkte, lichte gewicht en subtiele glans. De vlechting in de kroon geeft de hoed een bijzondere diepte en een zeer elegante uitstraling.
De hoed is stijlvol afgewerkt met een ribslint rondom de kroon, voorzien van een klassieke strik. De binnenzijde is ongevoerd, wat zorgt voor extra ventilatie en draagcomfort op warme dagen. Daarnaast is de hoed uitgerust met een ribslint zweetband voor een prettige pasvorm.
De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee.
Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een familiebedrijf.
Plus- en minpunten
- ademend
- uniek
- praktisch
- 100% natuurlijke materialen
- Niet opvouwbaar
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen