jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural
jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural
jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural
jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural
jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural

jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural

Perfect voor wie stijl en draaggemak moeiteloos wil combineren op zonnige dagen.
Jos van Dijck
189,95
Prijs per stuk
Uw maat meten
  • Voor 16:00 besteld op werkdagen, dezelfde dag verzonden
  • Al meer dan 100 jaar een familiebedrijf met vakmanschap en persoonlijke service
  • Eén van de grootste voorraden hoeden en petten in Nederland

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Productomschrijving

De Jos van Dijck by Tesi Fedora Extra Ventilatie Pico in black and natural is een elegante panamahoed die vakmanschap en functionaliteit op subtiele wijze combineert. Een stijlvol model, ontworpen voor comfort tijdens warme dagen.

Deze hoed is gemaakt van 100% panama, met de hand gevlochten in Ecuador van toquilla-stro. Dit natuurlijke materiaal staat bekend om zijn lichte gewicht, ademend vermogen en verfijnde uitstraling. Panama hoeden bieden een aangename verkoeling en beschermen tegelijkertijd tegen de zon, wat ze tot een ideale keuze maakt voor zomerse omstandigheden.

De rand van circa 9 cm is gevlochten in twee kleuren – naturel en zwart – en heeft een relatief dichte structuur. Dit zorgt niet alleen voor een elegant contrast, maar ook voor een goede zonbescherming van het gezicht.

De kroon is uitgevoerd in een natuurlijke tint en voorzien van een andere, bewust meer open vlechting rondom de kroon. Deze subtiele variatie zorgt voor extra ventilatie en draagt bij aan het draagcomfort, zonder afbreuk te doen aan de stijlvolle uitstraling.

De hoed is afgewerkt met een ribslint en een traditionele strik rondom de kroon, wat zorgt voor een tijdloze en verzorgde afwerking. Aan de binnenzijde is de hoed voorzien van een zeer zachte leren zweetband voor optimaal comfort.


De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee.


 

Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een Familie Bedrijf.

Plus- en minpunten

  • 100% natuurlijke materialen
  • Brede rand
  • Gemaakt in Ecuador en afgewerkt in Italie
  • Niet opvouwbaar

Productspecificatie

Materiaal
100% Toquilla Palm
Patroon
2 tone
Seizoen
Lente / Zomer
Geproduceerd in
Ecuador en Italie
Review toevoegen
jos van dijck by tesi fedora extra ventilatie pico black and natural

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen