-
jos van dijck bespoke bolhoed bombetta haarvilt the owl and the leopard












Productomschrijving
De klassieke bolhoed, opnieuw geïnterpreteerd met een unieke Jos van Dijck-signatuur.
Deze bijzondere Bombetta is vervaardigd van hoogwaardig, stevig haarvilt dat zowel elegantie als duurzaamheid uitstraalt. Het materiaal is weerbestendig, waardoor de hoed zijn vorm en uitstraling behoudt, ongeacht het seizoen. Aan de binnenkant zorgen een satijnen voering en een soepele leren binnenband voor optimaal draagcomfort.
Dit unieke exemplaar (maat 59 – Large) is in ons atelier in Utrecht spectaculair verfraaid met een opvallende, vintage uilenbroche. Het krachtige contrast met het verfijnde ribslint rond de bol geeft de hoed een onmiskenbare, expressieve uitstraling. De 5 cm brede, omgeslagen en stijlvol afgebieste rand maakt het geheel helemaal af.
Een exclusief statement piece voor wie durft te kiezen voor stijl met impact.
Door het gebruik van stevig haarvilt kan de pasvorm iets kleiner uitvallen.
De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee.
Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een familiebedrijf.
Plus- en minpunten
- Eye catcher
- Waterbestendig
- niet opvouwbaar
Productspecificatie
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen