gala handschoenen serenita hoge glans satijn zwart gala handschoenen serenita hoge glans satijn zwart
gala handschoenen serenita hoge glans satijn zwart
gala handschoenen serenita hoge glans satijn zwart

gala handschoenen serenita hoge glans satijn zwart

Elegante handschoenen in glanzend satijn.
18,95
Prijs per stuk
Uw maat meten
Kleur: gala handschoenen serenita hoge glans satijn zwart
  • Voor 16:00 besteld op werkdagen, dezelfde dag verzonden
  • Al meer dan 100 jaar een familiebedrijf met vakmanschap en persoonlijke service
  • Eén van de grootste voorraden hoeden en petten in Nederland

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Productomschrijving

Gala Handschoenen Serenita Hoge Glans Satijn Zwart

Elegante gala handschoenen, model Serenita. Perfect bij je galajurk, een bijzondere gelegenheid of een feestelijke avond. Deze klassieke, lange handschoenen zijn ongeveer 28 cm lang en gemaakt van een zacht, maar stevig en glanzend materiaal: 65% acetaat, 29% polyester, 6% elastaan.

Het materiaal van deze partyhandschoenen is minder rekbaar dan dat van de modellen Cubanita en Jessica, daarom zijn ze verkrijgbaar in verschillende maten. Volgens onze ervaring kunnen de handschoenen niet gewassen worden, ook niet in een delicaat wasprogramma. Stomen is de beste manier om ze schoon te houden en te onderhouden.


De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee.



 

Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een Familie Bedrijf.

Plus- en minpunten

  • one size fits all
  • Hoge glans
  • Gemaakt in de EU
  • niet wasbaar
  • delicaat

Productspecificatie

Materiaal
satijn
Seizoen
All Seasons
Geproduceerd in
Italië
Afmetingen
ca. 28 cm lang
Review toevoegen
gala handschoenen serenita hoge glans satijn zwart

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen