-
bedacht fascinator bigod two tone blue






Productomschrijving
Breng flair in uw zomergarderobe met de Fascinator Bigod van Bedacht. Deze opvallende haaraccessoire is gedecoreerd met een elegante combinatie van kleurrijke strikken en een royale bloem, die subtiel schuin is geplaatst op een flexibele beugel.
De fascinator is moeiteloos te dragen in zowel opgestoken kapsels als los haar en blijft prettig zitten. Dankzij de geraffineerde mix van stro, hennep, katoen en synthetische vezels blijft de vorm mooi behouden én voelt het licht en comfortabel aan.
Perfect voor bruiloften, tuinfeesten of andere bijzondere gelegenheden waar u een verfijnde finishing touch zoekt.
Afmetingen: ca. 14 x 13 cm
Materiaal: 32% polyamide, 30% stro, 22% hennep, 8% polyester, 6% katoen, 2% acryl
De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm.
Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een familiebedrijf.
Productspecificatie
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen