-
alfonso deste ballonpet krizia zijde en suede licht mosterd
Productomschrijving
Deze prachtige ballonpet van Alfonso D’Este heeft een losse bol die niet vastzit aan de klep. Hierdoor kunt u met de vorm spelen en de pet op verschillende manieren dragen, wat zorgt voor een speelse en persoonlijke stijl.
De pet is gemaakt van 100% zijde en heeft een voering van 100% katoen, wat zorgt voor een licht en comfortabel draaggevoel. De onderklep en band zijn uitgevoerd in suède, wat de pet een subtiele, luxe uitstraling geeft.
Deze ballonpet is ideaal voor zomers gebruik en biedt de drager comfort en bescherming tegen de zon.
De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee.
Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een Familie Bedrijf.
Plus- en minpunten
- Hoog kwaliteit
- 100% natuurlijke materialen
- Gemaakt in de EU
Productspecificatie
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen