panizza regenhoed met voering tartan grijs panizza regenhoed met voering tartan grijs panizza regenhoed met voering tartan grijs
panizza regenhoed met voering tartan grijs panizza regenhoed met voering tartan grijs panizza regenhoed met voering tartan grijs
panizza regenhoed met voering tartan grijs
Het hoedje is gemaakt waterdicht stof met een fleece voering.
€ 39,95
Prijs per stuk
 
Dit mooie regenhoedje is gemaakt door Panizza.
Het hoedje is ontworpen en gemaakt in Italië, hiermee bent u verzekerd van een zeer goede kwaliteit en een prachtige afwerking.
Gemaakt van 100% polyester en door de manier van weven is het materiaal waterdicht. De rand van de hoed is +/- 5,7 cm breed en geeft veel bescherming tegen de regen tijdens het wandelen of fietsen. Door het materiaal is het hoedje makkelijk op te rollen en mee te nemen in tas of jaszak. Door het koordje en stopper kan de hoed ook nog strakker gemaakt worden.

De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Dit komt door het gebruik van studiolampen om het product te belichten en de afstelling van uw beeldscherm. Houdt hier rekening mee.

 

Hoedenonline - Hoedenzaak Jos van Dijck. Sinds 1923 een Familie Bedrijf.